Zapisz się na kurs stylizacji paznokci już dziś! Sprawdź ofertę szkoły make-up i stylizacji Provoque!

23 stycznia 2023 Autor admin Wyłączone

Zawodowy kurs stylizacji paznokci weekendowy – profesjonalne przygotowanie i fachowa wiedza!

Program kursu oparty jest na fundamentalistycznej wiedzy i precyzyjnym przygotowaniu. Weekendowy kurs stylizacji paznokci z zawodową ich stylizacją został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą nauczyć się podstaw lub poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnej stylizacji paznokci. Program kursu pozwala na wykorzystanie najlepszej jakości produktów najpopularniejszych marek, takich jak: NEONAIL, NC NAILS, INDIGO, SEMILAC, SPN czy MISTERO MILANO. Kursanci i kursantki mają dostęp do szerokiego wyboru produktów i mogą poznać konkretne różnice w konsystencjach, kolorach oraz innych właściwościach tych produktów.

Kurs dzienny stylizacji paznokci – marzysz o zawodzie stylistki paznokci? Sprawdź go już dziś!

Dzienny kurs stylizacji paznokci w szkole Provoque oferuje wszystko, co niezbędne, aby zostać profesjonalnym stylistą paznokci. Program kursu został przygotowany z myślą o osobach, pragnących poznać wszelkie podstawy do samodzielnej pracy na stanowisku stylisty paznokci. Ważnym elementem tego szkolenia jest również praktyka, która stanowi około 90% czasu trwania całego kursu. Co więcej, w jego trakcie do dyspozycji uczestników są produkty kilku marek, aby mogli sami sprawdzić różnice w kolorach i innych cechach produktów.

Dlaczego kurs stylizacji paznokci jest tak popularnym szkoleniem?

Kurs stylizacji paznokci jest jednym z najpopularniejszych szkoleń w branży kosmetycznej. Popularność tego szkolenia wynika z kilku faktów. Pozwala ono uczestnikom nauczyć się profesjonalnych technik stylizacji paznokci, od podstawowego modelowania i malowania paznokci po bardziej skomplikowane techniki french manicure i glitter nails. Uczestnicy tego szkolenia stylizacji paznokci będą mieli możliwość poznania zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych metod, a także zdobycia praktycznych doświadczeń wykorzystywanych w salonach kosmetycznych.