Fundacja Fundusz Współpracy w imieniu własnym oraz Partnera Projektu – Fundacji Wspomagania Rozwoju Gospodarczego OIC Poland z Lublina – pragnie zaprosić Państwa na trzecie branżowe spotkanie sieciujące dla doradców biznesowych OWES, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2018 w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym k/Poznania (ul. Poznańska 139).

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Forum aktywności Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej”.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw ekonomii społecznej, przedstawicieli innych sieci, w tym przedstawicieli sieci LGD, partnerów społecznych, uczelni wyższych i jednostek naukowych.

Spotkanie poświęcone będzie kontynuacji wątków podjętych na wcześniejszych spotkaniach branżowych oraz na ogólnopolskim spotkaniu sieciującym. Zostaną wzięte pod uwagę również aktualne Państwa propozycje, zgłoszone w odpowiedzi na nasze zapytanie.

Więcej informacji na temat spotkania przekażemy Państwu po spotkaniu Rady Programowej. Informacje zamieszczać będziemy sukcesywnie.

Zamknięcie rejestracji przewidujemy 12 października 2018. Bardzo prosimy o niezwlekanie z rejestracją do ostatniego dnia (tj. 12 października 2018), gdyż współpracujemy z nowym podmiotem (Fundacja NIWA – PS) i warunki rezerwacji hotelowej są bardziej restrykcyjne. Z góry Państwu dziękujemy za  dyscyplinę.

Szanowni Uczestnicy Szkolenia,

przekazujemy Państwu informację na temat dojazdu komunikacją miejską do Hotelu 500 przy ul. Poznańskiej 139 w Tarnowie Podgórnym.

Z Dworca Głównego PKP w Poznaniu należy dojechać tramwajem do Pętli Ogrody. Jedziecie Państwo tramwajem numer 18 ( kier. Ogrody ) z przystanku tramwajowego o nazwie Poznań Główny do przystanku końcowego Ogrody. Tramwaj odjeżdża z przystanku przy ul. Matyi. Przejazd będzie trwał ok. 11 minut.

Następnie należy się przesiąść w autobus numer 811 (kier. Lusówko Pętla) lub 812 (kier. Grzebienisko Pętla) lub 821 (kier. Lusówko Kościół), który odjeżdża z przystanku autobusowego o nazwie Ogrody przy ul. Nowina, znajdującego się 270 metrów od pętli tramwajowej. Wysiadacie Państwo na przystanku Tarnowo Podgórne/Nowa. Od przystanku autobusowego do Hotelu jest ok. 500 metrów do przejścia pieszo. Podróż autobusem będzie trwała ok. 30 minut.

Bilety na przejazd można zakupić biletomacie lub kiosku ruchu na dworcu PKP. Na przejazd w jedną stronę potrzebne są dwa bilety 40 minutowe. Jeden bilet normalny kosztuje 4,60 zł, ulgowy 2,30 zł.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Oś priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.9 Rozwój ekonomii społecznej.