Torby Jan Szopa — bezpieczne i ekologiczne!

22 listopada 2022 Autor admin Wyłączone

Plastikowych toreb jest co niemiara. Biorąc pod uwagę degradację środowiska naturalnego, warto zastanowić się nad tym, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie torba ekologiczna, którą zawsze można umiejętnie złożyć i schować do torebki lub plecaka, dzięki czemu w czasie zakupów nie trzeba będzie zastanawiać się, w co je spakować. Ciekawym rozwiązaniem są torby Jana Szopa, które mają znak rozpoznawczy — linoryt szopa. Warto zwrócić na nie uwagę, jeśli chce się mieć ekologiczną i zarazem ciekawą wizualnie torbę.

Linoryt szopa — czym się wyróżnia?

Zanim opowiemy o tym, czym tak naprawdę jest linoryt szopa, musimy wyjaśnić, czym w ogóle jest linoryt.

Linoryt to nic innego jak najstarsza ze znanych metod druku wypukłego. Polega ona na wyżłobieniu z użyciem odpowiedniego dłuta rysunku w linoleum (wyżłobione miejsca nie są pokrywane farbą). Drukowanie stworzonego wzoru odbywa się przy użyciu specjalnej kostki introligatorskiej. Można także wykorzystać matrycę, przez którą przepuszcza się nałożony papier pod prasą graficzną. Bez względu na to, który rodzaj druku zostanie wykorzystany, możesz spodziewać się pięknego wzoru. Przykładem z pewnością może być linoryt szopa, który jest głównym elementem pojawiającym się na torbach Jana Szopa.

Torby Jana Szopa — nie tylko atrakcyjne wizualnie

Choć linoryt szopa przyciąga wielu klientów, nie jest to jest dla producenta najważniejsze. Stworzył on bowiem swoje torby ekologiczne z myślą o tym, aby ludzie zaczęli zauważać, że świat się zmienia. I tylko ludzie, którzy przez wiele lat korzystali z dobrodziejstw Ziemi, są w stanie zmienić się na tyle, aby zapobiec jej degradacji.

Torby z linorytem szopa i innych zwierząt to produkty ekologiczne, które są w 100% bezpieczne dla człowieka. Bawełna, z której je wykonano jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie zawierają także szkodliwych składników, które mogłyby wywołać alergię lub uczulenie. 

Funkcjonalne i niezawodne — takie właśnie są torby Jana Szopa

Wybierając ekologiczne torby Jana Szopa możesz liczyć na to, że będą łatwe i praktyczne w użytkowaniu. Producent do ich produkcji zastosował wytrzymałe materiały, dzięki czemu można je użytkować przez długi czas.